22.11.2019

ADIPEC 2019: Нові перспективи для розвитку продажів

Компанія СЕНТРАВІС взяла участь у Міжнародній нафтогазовій виставці та конференції ADIPEC 2019, найбільшому галузевому заході на Середньому Сході, яка пройшла з 11 по 14 листопада, 2019 року в Абу-Дабі, ОАЕ. СЕНТРАВІС представив на виставці стенд, присвячений сучасним рішенням у сфері безшовних нержавіючих труб.

СЕНТРАВІС щорічно бере участь у виставці та конференції ADIPEC, що є індикатором ситуації у нафтогазовій галузі, нових перспективних напрямків та трендів. Це найбільша подія в міжнародній нафтогазовій галузі. Цього року у виставці брали участь понад 2200 компаній з 67 країн світу.

Під час виставки були проведені зустрічі з багатьма споживачами продукції СЕНТРАВІС: дистриб’юторами, інжиніринговими компаніями, кінцевими споживачами. Наші партнери відзначають високу якість продукції, що відповідає найжорсткішим вимогам нафтогазового ринку, винятковий сервіс, який надається нашим клієнтам, а також необхідні схвалення з боку кінцевих споживачів.

Ринок Середнього Сходу залишається одним з ключових стратегічних напрямків для розвитку СЕНТРАВІС. Саме тому в 2016 році компанія відкрила власне представництво в ОАЕ.

«Для нас участь у такому важливому форумі, як ADIPEC-2019, сьогодні актуальна, як ніколи. СЕНТРАВІС активно та успішно нарощує свою присутність у регіоні останні кілька років. Компанія вже зараз виступає одним з ключових постачальників рішень у сфері безшовних нержавіючих труб на ринках ОАЕ, Кувейту, Оману, Саудівської Аравії, – коментує Федір Смирний, регіональний менеджер з продажів на Середньому Сході. – Зустрічі в Абу-Дабі дозволили розширити нашу агентську мережу, ми погодили нову складську програму агента по інструментальним трубам СЕНТРАВІС, а також отримали схвалення на участь у новому проекті з опріснення води. Ринок Середнього Сходу демонструє пожвавлення та є одним з перспективних напрямків розвитку продажів».

Інші новини