23.11.2021

Adipec 2021: відкриває нові можливості на ринку Близького Сходу

СЕНТРАВІС взяв участь у Міжнародній нафтогазовій виставці та конференції ADIPEC 2021, найбільшому заході нафтогазової галузі на Близькому Сході. Захід проходив з 15 по 18 листопада 2021 року в Абу-Дабі, ОАЕ. Основна увага була зосереджена на ролі технологій, цифровізації, та їх впливі на зміни в нафтогазовій та енергетичній галузях.

СЕНТРАВІС щорічно бере участь у виставці ADIPEC, яка є показником стану нафтогазової галузі на світовому та регіональному рівнях, нових перспективних напрямів та тенденцій. Цього року у виставці взяли участь понад 2000 компаній із 67 країн світу.

Ринок Близького Сходу залишається одним із ключових стратегічних напрямів розвитку СЕНТРАВІС.

«Команда СЕНТРАВІС рада знову відвідати виставку ADIPEC. Захід такого рівня, який є платформою для безпосередньої взаємодії та комунікації ключових учасників ринку в умовах ринкової ситуації, що швидко змінюється, є важливим і актуальним для нас сьогодні, як ніколи. СЕНТРАВІС активно та успішно нарощував свою присутність у регіоні протягом останніх кількох років», ─ заявив Петро Горбань, керівник відділу маркетингу та розвитку продуктів Сентравіс.

«Ми вже зарекомендували себе як один із ключових постачальників безшовних труб з нержавіючої сталі в країнах Перської затоки», ─ додала Ірина Калініна, керівник продажів на ринку Азії та Близького Сходу. «На ринку Близького Сходу спостерігається пожвавлення, і цей ринок є одним із перспективних напрямів розвитку продажів. Під час виставки ми підписали дистриб’юторську угоду з новим партнером на ринку Катару – Petro-Q. Крім нафти та газу, одним із ключових напрямів для дослідження ринку Близького Сходу є проекти опріснення води. Спільно з нашим партнером ESMA ми плануємо розширити географію продажів інструментальних та гідравлічних труб Сентравіс в ОАЕ; на виставці обговорювалася стратегія спільного розвитку», ─ сказала у підсумку Ірина Калініна.

 

Інші новини