24.11.2020

Бізнес на глобальних ринках під час пандемії: як пережити ідеальний шторм? Авторська колонка Юрія Атанасова

Про вміння адаптуватися до кризових умов як універсальному рецепті стійкість пише у своїй колонці для Delo.ua генеральний директор компанії «Сентравіс» Юрій Атанасов.

«Виходячи з нашого досвіду, головна порада тим, хто хоче пережити ідеальний шторм і стати сильніше, звучить так: «Будьте адаптивними!», – поділився він головним висновком за підсумками восьми місяців роботи в режимі антикризового менеджменту компанії.
Як це працює на практиці?
«Сьогодні горизонт планування звужується до кількох місяців і навіть тижнів. Ключовим стає вміння швидко приймати рішення і відмовлятися від колишніх планів. Ти стаєш частиною стихії. Хочеш вижити – забудь про курс, який ти проклав під час штилю. Фокусуйся на те, що тут і зараз допоможе утриматися на поверхні і не потонути», – радить гендиректор «Сентравіс».
Детальніше про три головні треках адаптивності, які втілила в життя під час кризового 2020 го року компанія «Сентравіс» – читайте в колонці Юрія Атанасова для Delo.ua.
«Сентравіс» – один з найбільших світових виробників безшовних нержавіючих труб. Компанія заснована в 2000 році. Виробничі потужності розташовані в м Нікополь (Дніпропетровська область). «Сентравіс» входить в топ-10 світових гравців, поставляє продукцію Thyssenkrupp, BMW, Alstom, Linde, Samsung, Volkswagen і іншим компаніям. На підприємстві працює понад 1 400 співробітників.

Інші новини