17.04.2020

Благодійний фонд «Сентравіс» продовжує ефективно працювати

Зараз, як ніколи, система охорони здоров'я України потребує підтримки бізнесу. Щоб країна і Дніпропетровська область зокрема не зіткнулися з трагічними наслідками нестачі обладнання для медичних установ, благодійний фонд «Сентравіс» вирішив не стояти осторонь, а взяти участь у забезпеченні місцевих лікарень найнеобхіднішим для порятунку життів.

Шановні колеги, партнери та клієнти!

Зараз, як ніколи, система охорони здоров’я України потребує підтримки бізнесу. Щоб країна і Дніпропетровська область зокрема не зіткнулися з трагічними наслідками нестачі обладнання для медичних установ, благодійний фонд «Сентравіс» вирішив не стояти осторонь, а взяти участь у забезпеченні місцевих лікарень найнеобхіднішим для порятунку життів. Ми вже повідомляли, що наша компанія планує виділити фінансову допомогу в розмірі 1,5 млн. грн. на підтримку охорони здоров’я області та Нікополя через закупівлю важливого медичного обладнання, яке дозволить надати допомогу пацієнтам з важкими захворюваннями легень. Це завдання стоїть перед нашою компанією, як приклад соціальної відповідальності перед регіоном. Всі наші співробітники потім зможуть пишатися, що, завдяки їхньому внеску, завдяки зусиллям компанії, пацієнти будуть врятовані.

За попередній тиждень був підписаний договір і проведена передоплата на закупівлю медичного газоаналізатора загальною вартістю 320 тис. грн. Також на стадії узгодження знаходиться договір на поставку 30 кисневих концентраторів в загальному розмірі 930 тис. грн. Закупівля електровідсмоктувачів на етапі переговорів з потенційним постачальником.

При цьому компанія продовжує виконувати свої обов’язки по виплатах стипендій студентам Нікопольського металургійного технікуму, Нікопольського центру професійної освіти і Національної металургійної академії. Не дивлячись на загальнодержавний карантин, молоді люди продовжують проходити дистанційне навчання і підготовку до сесії.

Ми продовжуємо ефективно працювати, щоб не дозволити медичній проблемі стати економічною. Давайте піклуватися один про одного і не залишати в біді тих, хто цього потребує!

Інші новини