15.01.2021

«Сентравіс» зберіг міцні позиції серед кращих світових виробників безшовних труб: підсумки діяльності компанії в 2020 році

Всупереч різкого спаду світової економіки, спровокованого пандемією коронавируса, основні показники роботи «Сентравіс» залишилися практично на рівні докризового 2019 року. Обсяг виробництва компанії за підсумками 2020 року склав 19,05 тис. тонн.

Це на 9,3% менше, ніж за підсумками 2019 року. Тим часом, темпи виробництва компанії випереджають середні темпи по галузі.
Нагадаємо, за підсумками 11 місяців 2020 року підприємства, що входять до «Укртрубопром», скоротили випуск труб на 26,2% в порівнянні з аналогічним періодом 2019 року. Експорт труб з України в січні-листопаді 2020 року скоротився на 23,36%.
У той же час, «Сентравіс» продовжив розвиток продажів у всіх регіонах світу. Компанія поставляє безшовні труби в Європейський Союз, на Близький Схід, в Латинську Америку, Східну Європу, США, Індію, Австралію, Японію, Канаду, інші регіони і країни.
Серед ключових клієнтів «Сентравіс» в 2020 році –Buhlmann Group, Damstahl GmbH, ThyssenKrupp, Salzgitter AG, Karl Mertl Handelsges. Компанія реалізувала ряд масштабних замовлень для таких світових компаній, як Bousted International Heaters, Stainalloy Nederland, Buhlmann Group.
Продукція «Сентравіс» використовується в енергетиці, автопромі, хімічної та харчової галузях, фармацевтиці та інших сферах.
«Минулий рік випробував на міцність всіх без винятку. Вважаю, ми впоралися з усіма викликами. Наша команда зуміла адаптуватися. Ми покращували наш продукт і допомагали клієнтам вирішувати їх завдання. Але найголовніше – ми посилили свою стійкість і готові розвиватися в 2021-му році », – повідомив генеральний директор« Сентравіс »Юрій Атанасов.
За його словами, фокус на якості продукту і високий клієнтський сервіс допомогли «Сентравіс» зберегти стійкі позиції серед кращих світових виробників безшовних труб.
У 2020 році компанія інвестувала 1,85 млн. євро в модернізацію виробництва і запустила на ринок ряд нових продуктів.
«Сентравіс» продовжить інвестувати в поточному році. Запланований обсяг інвестицій на 2021 рік – 8-10 млн. євро. Компанія вже має портфель замовлень на першу частину 2021-го року і продовжує активно працювати над розширенням географії поставок.
«Сентравіс» – один з найбільших світових виробників безшовних нержавіючих труб. Компанія заснована в 2000 році. Виробничі потужності розташовані в м Нікополь (Дніпропетровська область). «Сентравіс» входить в топ-10 світових гравців, поставляє продукцію Thyssenkrupp, BMW, Alstom, Linde, Samsung, Volkswagen і іншим компаніям. На підприємстві працює понад 1 400 співробітників.

Новини в медіа
GMK Center
Uaprom
Металл Украины

Інші новини