07.11.2019

CENTRAVIS включений до переліку схвалених постачальників PETRONAS

Ми раді повідомити, що компанія CENTRAVIS внесена до переліку схвалених постачальників одного з найбільших гравців в нафтогазовій галузі - PETRONAS, Малайзія. Сентравіс отримав схвалення в таких сегментах, як інструментальні труби, труби загального призначення, а також труби, виготовлені з дуплексних, супердуплексних і високолегованих марок сталі. Схвалення, отримане від малайзійського нафтогазового гіганта - це важливий крок на шляху до подальшого розширення присутності нашої компанії на ринку Малайзії.

PETRONAS (скорочено від Petroliam Nasional Berhad) – малайзійська нафтогазова компанія. Заснована в 1974 році і повністю належить уряду Малайзії. PETRONAS входить в число найбільших корпорацій у світі. Також Petronas оцінюють як 12-у найбільш прибуткову компанію у світі та найбільш прибуткову в Азії.

«Починаючи з 2014 року на ринку Малайзії наш фокус був спрямований на пошук партнера, який буде представляти наші інтереси, і з яким ми зможемо рухатися в напрямку збільшення нашої присутності на ринку Малайзії та отримання схвалення PETRONAS. Після тривалих пошуків, проб і помилок у виборі партнера, в березні 2019 роки ми фіналізували наші переговори і підписали угоду. Завдяки спільним зусиллям схвалення вдалося отримати всього за два місяці. Ми покладаємо великі надії на наше співробітництво, адже отримати схвалення – це тільки перший крок, а попереду нас чекає спільна робота з розвитку ринку Малайзії», – прокоментувала Ірина Калініна, регіональний менеджер з продажу APAC, CENTRAVIS.

Інші новини