26.08.2021

Підсумки першого півріччя 2021: «Сентравіс» сплатив 133,6 млн. грн. податків та зборів

За підсумками перших шести місяців 2021 року один з провідних світових виробників безшовних труб «Сентравіс» (м. Нікополь) перерахував до бюджетів усіх рівнів та небюджетних фондів 133,6 млн. грн.

Обсяг відрахувань до державного бюджету склав 73,1 млн грн, місцевих бюджетів – 25,77 млн грн, небюджетних фондів – 34,78 млн грн.

Нагадаємо, «Сентравіс» є одним з найбільших платників податків Дніпропетровської області та України.

Крім сплати податків, компанія системно вкладає кошти в соціальні проекти та програми. Зокрема, допомагає закуповувати необхідне медичне обладнання для боротьби з пандемією коронавірусу. Багато коштів спрямовується на навчання співробітників компанії, виділяється окреме фінансування на іменні стипендії для талановитої молоді.

Також у 2021 році «Сентравіс» продовжив підтримувати вітрильний спорт у Нікополі. Компанія профінансувала закупівлю інвентарю для місцевої школи яхтингу, брала участь в організації командної регати.

Помимо этого, ведущий производитель бесшовных труб около 50% инвестиций направляет на экологические проекты.

За словами генерального директора «Сентравіс» Юрія Атанасова, в цьому році компанія «спрямує 140 млн. грн. на проекти, пов’язані з екологією та енергоефективністю ─ це приблизно 4 млн. євро. А загальні інвестиції на цей рік становлять 8 млн. євро.

Зокрема, заплановані комплексна реконструкція ділянки хімічної обробки труб, будівництво системи реагентного очищення кислотних стоків, а також перехід на автономні модульні котельні.

Нагадаємо, «Сентравіс» входить у топ-10 світових виробників безшовних труб.

Обсяг виробництва компанії за підсумками 2020 року склав 19,05 тис. тонн. Обсяг реалізації у минулому році склав 19,8 тис. тонн труб.

Інші новини