27.05.2020

Навіщо СЕНТРАВІС інвестує в наукові розробки?

СЕНТРАВІС – це компанія з власною сильною науково-технічною базою, яка дозволяє розробляти нові рішення, забезпечуючи переваги для своїх клієнтів.

Здатність конструкторів та проектантів компаній-споживачів продукції СЕНТРАВІС точно спрогнозувати знос матеріалу труб, який застосовується у процесі експлуатації, є найважливішим процесом, що впливає не тільки на цілісність та термін експлуатації готового виробу, а й на безпеку персоналу.

Саме для цього команда R&D СЕНТРАВІС розробила та успішно протестувала математичну експлуатаційну модель, що дозволяє спрогнозувати рівень корозійної стійкості трубної продукції в залежності від середовища експлуатації, яке застосовується, температури та тиску. В першу чергу, мова йде про нафтопереробну і хімічну промисловості, де можливість прогнозу втрати маси металу труб в процесі експлуатації в агресивних середовищах грає найважливішу роль.

Враховуючи фактичний набір властивостей, мікроструктуру, хімічний склад та інший набір параметрів продукції у стані поставки, застосування нової методики дозволяє надавати додаткову важливу інформацію проектантам клієнтів та є відмінним прикладом клієнтоорієнтованості нашої компанії.

Інші новини