30.03.2021

Новий продукт компанії СЕНТРАВІС буде носити ім’я ідейного натхненника керівника інженерно-дослідного відділу – Андрія Балєва.

Новий продукт компанії СЕНТРАВІС буде носити ім’я ідейного натхненника - керівника інженерно-дослідного відділу - Андрія Балєва. Колеги з відділів оперативного маркетингу, якості, стратегічного планування працюють над реєстрацією торгової марки Balev 304L; Balev 316L.

«Ідея заохочувати ініціативи співробітників та надавати розробкам або новим продуктам імена авторів покращень – підкріплення не словом, а ділом цінності компанії – «Визнання досягнень». Хочеться, щоб така ініціатива стала доброю традицією в СЕНТРАВІС, надихнула кожного співробітника на нові проекти, винаходи та покращення процесів», – підкреслив генеральний директор Юрій Атанасов.

Півтора роки тому команда R&D розробила технологію термічної обробки сталі для використання продукції в автомобільній промисловості, де метал піддається впливу високого та надвисокого тиску. «Ця розробка стала можливою завдяки згуртованій, командній роботі інженерно-дослідного відділу та технологів цехів – без підтримки виробництва неможливо займатися розробкою нових продуктів та інноваціями» – прокоментував Андрій Балєв, керівник інженерно-дослідного відділу. Андрій – технічний експерт з 16-річним досвідом роботи в матеріалознавстві. За час своєї кар’єри опублікував понад 35 наукових робіт, зареєстрував 7 патентів.

Про характеристики нового продукту ми писали раніше. Ви можете з ними ознайомитися за посиланням: https://www.centravis.com/news/sentravis-zapatentoval-novuyu-tehnologiyu-termoobrabotki/.

Світова наукова спільнота також визнала винахід нашої компанії. Статтю про нього, опубліковану в професійному науково-технічному журналі «Stainless Steel World», удостоїли спеціального призу: лімітованого видання збірника наукових праць J. Charles.

Винахід колег зацікавив наших постійних замовників Benteler Automotive, CHESINI MECCANICA srl, Salzgitter Mannesmann: у 2020 році за новою технологією для них виготовлені 342 тонни – 266 873 тис. метрів труб. Для покупців продукт цінний варіативністю застосування та підвищеним експлуатаційним ресурсом.

СЕНТРАВІС – міжнародна компанія, яка йде в ногу з часом і дотримується світових практик ведення бізнесу та побудови корпоративної культури. Ми виробляємо безшовні нержавіючі труби! І нам це подобається!

Інші новини