24.09.2021

Проект, яким пишається наша команда ─ виробництво труб для американської General Motors.

Напевно, всі або майже всі знають компанію General Motors. Зараз GM входить в топ-5 світових автовиробників. Компанія щорічно виробляє мільйони автомобілів під брендами Chevrolet, Buick, Cadillac, GMC. Заводи General Motors розташовані в багатьох країнах, а на підприємствах працюють десятки тисяч людей.

Це інноваційна компанія з дуже високим рівнем вимог до підрядників та фокусом на своїх клієнтах. Тим почесніше для Centravis можливість поставляти продукцію для General Motors.

Нашій команді вдалося довести, що українські безшовні труби нічим не поступаються німецьким. Якщо раніше GM працював з німцями, то зараз ─ вже з нами!

Centravis виконує 5-річну програму для General Motors. Щомісяця ми працюємо з їх інженерами, відвантажуємо труби на різні моделі авто, здійснюємо технічну та післяпродажну підтримку. Наші труби проходять спеціальну формовку в США та стають компонентами двигунів автомобілів General Motors.

Для нас це велика відповідальність та серйозний виклик. Ми раді, що безшовні труби Made in Ukraine стоять на американських автомобілях та служать мільйонам клієнтів по всьому світу.

#centravis, #madeinukraine,#generalmotors

Інші новини