18.10.2021

Проекти, якими ми пишаємося

─ співпраця з автомобільними топ-брендами (Volkswagen, BMW, Porsche, Mercedes, Audi, Opel).

Чи знаєте ви, що на багатьох німецьких (і не тільки) автомобілях стоять українські безшовні труби, які роблять у Нікополі на «Сентравіс»?

Розповімо, як нам це вдалося.

На початку 2010-х років «Сентравіс» у всьому світі знали як перевіреного надійного виробника безшовних труб. Але автомобільна індустрія ─ щось особливе. Це закритий клуб, зі специфічним ставленням до виробництва та роботи з підрядниками. Потрапити у цей клуб дуже складно. Потрібно пройти багато етапів перевірки.

Але коли нам запропонували спробувати попрацювати з BMW, ми прийняли цей виклик, адже це була наша мрія.
На завод у Нікополь особисто приїжджали представники служби якості BMW. Аналізували весь виробничий ланцюг, вдавалися в деталі, пред’являли певні вимоги.

Було непросто, але ми пройшли аудит та підтвердили свою здатність виробляти якісну безшовну трубу для паливних планок BMW.

Від аудиту до першої серійної поставки пройшло ще близько року.

Щоб працювати з кращими автовиробниками світу, наша команда провела внутрішню реорганізацію. Ми сформували окрему групу автомотів, провели внутрішні випробування, виділили окремі прокатні стани, доукомплектували обладнання. Наприклад, купили спеціальну пилу для дрібної порізки труби.

Наші клієнти залишилися задоволені продуктом. Незабаром після BMW ми почали співпрацювати з Volkswagen Group, Mercedes, Opel.

Наші труби в основному використовуються в авто з потужними двигунами та спорткарах, де створюється сильний тиск палива. Але не тільки. Наприклад, зараз вони встановлені на малолітражних турбірованних Opel.

«Сентравіс» щорічно відвантажує сотні тонн безшовних труб для топ-світових автомобільних виробників. У нас п’ятирічні контракти, які діють, та великі плани на майбутнє.

Ми не просто виробляємо та відвантажуємо трубу. Наші інженери спільно з інженерами автомобільних заводів допрацьовують та вдосконалять якість нашої продукції і, як наслідок, вироблених з неї деталей.

Команда «Сентравіс» намагається повністю зануритися в цей непростий, але цікавий світ автомобільної індустрії, зрозуміти потреби клієнтів, допомогти їм зробити якісний продукт та найкращі моделі.

Ми виробляємо безшовні нержавіючі труби і нам це подобається!

Інші новини