24.01.2022

Прямі поставки продукції “Сентравіс” до Єгипту

Керуючись досягненнями на Близькому Сході, «Сентравіс» бажає продемонструвати свій досвід і на ринках Північної Африки, при цьому освоєння ринку Єгипту є однією з основних цілей у короткостроковій перспективі.

Продукція «Сентравіс» відома на ринку Єгипту, але переважно завдяки непрямим поставкам з інших країн. Отже, компанія доклала значних зусиль, щоб знайти можливість скоротити ланцюг поставок та встановити пряму співпрацю із замовниками з Єгипту.

На цьому етапі «Сентравіс» обрав єгипетську компанію Trading Co як свого регіонального агента з низки спеціальних продуктів нафтогазової галузі. Результатом нашої співпраці у грудні 2021 року стало отримання «Сентравіс» схвалень від 5 найбільших компаній Єгипту виробничо-будівельного сектору: Petrojet, Badr Petroleum Company, Belayim Petroleum Company, Khalda Petroleum Co., Agiba Petroleum Company. Це вирішальний крок уперед, що дозволяє «Сентравіс» увійти на ринок нафтогазової та будівельної галузі Єгипту.

«Проте, ми на цьому не зупиняємось і продовжуємо вести переговори з Egyptian General Petroleum Corporation, Power Generation Engineering & Service Co., щоб найближчим часом отримати схвалення. Наша мета: зарекомендувати себе як якісного та надійного постачальника не лише у сегменті труб загального призначення, але також у сегментах інструментальних та теплообмінних труб», — прокоментувала Марина Єлінська, менеджер регіональних продаж на Близькому Сході.

Країни Північної Африки активно розвиваються, і «Сентравіс» готовий поставляти свої високоякісні рішення та продукцію у сегменті безшовних нержавіючих труб.

Інші новини