03.04.2020

Робота Сентравіс в умовах пандемії COVID-19

Запобігти подальшому поширенню коронавируса - ось першочергове завдання, яке стало перед всією світовою спільнотою. Як СЕНТРАВІС піклується про здоров'я та безпеку колег і перешкоджає поширенню коронавируса?

Шановні колеги, партнери, клієнти!

Запобігти подальшому поширенню коронавируса – ось першочергове завдання, яке стало перед всією світовою спільнотою. Як СЕНТРАВІС піклується про здоров’я та безпеку колег і перешкоджає поширенню коронавируса?

– Створена координаційна робоча група з керівників підрозділів компанії для забезпечення максимально ефективного і комфортного процесу взаємодії в умовах пандемії.

– Всі, кому дозволяють посадові обов’язки, працюють з дому.

– Проводимо робочі зустрічі, використовуючи онлайн-технології.

– Кількість учасників важливих нарад менше або дорівнює 5.

– Проводимо регулярний моніторинг самопочуття співробітників (медпрацівники здійснюють щоденне вимірювання температури за допомогою безконтактних термометрів).

– Не допускаємо на роботу колег з підвищеною температурою (вони всі направляються до сімейного лікаря; в разі, якщо такого лікаря немає, звернутися можна до лікаря-координатора страхової компанії).

– Працівники забезпечені медичною страховкою, яка дозволяє отримати допомогу і консультацію як можна швидше. Дякуємо нашим партнерам СК «Інго» за багаторічний успішний досвід співпраці і підтримки.

– Стежимо за дотриманням дистанції в 1,5 метра між колегами.

– Призупинили закордонні відрядження, а також поїздки всередині країни.

– Миємо й дезінфікуємо руки спецзасобами (якщо вам потрібні контакти, наша служба закупівель вам допоможе).

– Забезпечуємо захисними масками і рукавичками (за потребою) (якщо вам потрібні контакти, наша служба закупівель вам допоможе).

– Обробляємо поверхні деззасобами.

– Доставка наших працівників на роботу і додому забезпечується корпоративним транспортом, в якому регулярно проводиться санітарна обробка.

– Регулярно інформуємо персонал про заходи профілактики та ситуації з поширенням хвороби. Офіційні джерела, які використовуються в комунікаціях: moz.gov.uawww.who.intcovid19.com.ua

Також наша компанія закупила необхідне медичне обладнання для лікарень Нікополя і Дніпра на суму 1,5 млн гривень.

Компанія виконує свої обов’язки перед працівниками та партнерами. Ми продовжуємо ефективно працювати, щоб не дозволити медичній проблемі стати економічною. Давайте піклуватися один про одного і своє здоров’я!

Інші новини