17.12.2021

Сентравіс на конференції Middle East Metallurgy Corrosion & Coating Conference & Showcase 2021

Олеся Дудка, провідний спеціаліст інженерно-дослідницького відділу на початку грудня представила нашу компанію на міжнародній конференції “Middle East Metallurgy Corrosion & Coating Conference & Showcase 2021” у Дубаї (ОАЕ).

У зв’язку з глобалізацією промисловості, необхідність у використанні спеціалізованих сталей з підвищеною стійкістю до агресивних середовищ, підвищених температур та тиску зростає з кожним днем. У своїй доповіді “Шляхи покращення експлуатаційних властивостей безшовних труб з нержавіючої сталі” Олеся розповіла про наші унікальні розробки та технології.

Сентравіс, націлений на постійне вдосконалення металургії труб з нержавіючої сталі, не міг прогаяти можливість взяти участь в авторитетній конференції, присвяченій 4 напрямкам: металургія, сталь, корозія та нанесення покриттів.

З перших вуст наш фахівець зміг почути доповіді на тему: ефективне впровадження та управління операційними системами; цифрові технології та прогнозуюча аналітика; 3-D сканування – контроль геометрії – прискорення процесу контролю; обладнання для неруйнівного контролю; про досягнення в галузі антикорозійних покриттів та відновлення вуглецевих конструкцій, дізнатися рекомендації щодо вибору матеріалів для використання у сірчаній кислоті та багато іншого.

Подібні заходи дають унікальну можливість поспілкуватися з кінцевими споживачами в нашій галузі. Великі знання та досвід Сентравіс у галузі металургії та виробництва безшовних труб з нержавіючої сталі дозволяють нам розробляти інноваційні рішення та продукти, передові технології для різних сфер застосування нержавіючої сталі, тим самим приносячи користь нашим клієнтам“, – наголосила Олеся Дудка.

Інші новини