10.12.2019

СЕНТРАВІС на «Метал-Експо 2019»

СЕНТРАВІС протягом багатьох років є активним учасником Міжнародної промислової виставки «Метал-Експо». В цьому році Компанія традиційно представила свої досягнення за рік, з фокусом на складні високотехнологічні продукти.

З 12 по 15 листопада в Москві відбулася 25-а Міжнародна промислова виставка «Метал-Експо 2019», де були представлені пріоритетні напрямки у виробництві продукції, обладнання, у технологіях в металургійній промисловості, а також окреслені стратегії розвитку галузі в найближчому майбутньому.

У виставці взяли участь 600 компаній з 34 країн світу – металургійні і трубні підприємства, дистриб’ютори, машинобудівники, постачальники обладнання. Всі чотири виставкових дні були насиченими: на стендах і в конференц-залах проходили численні переговори, зустрічі, обговорення. За підсумками виставки практично всі учасники поповнили свої портфелі замовлень, досягли важливих домовленостей на перспективу.

«Винятковість зустрічей полягала в тому, що відвідувачі могли не лише послухати презентації, а й тут же отримати професійну консультацію технічних експертів заводу ПрАТ« СЕНТРАВІС ПРОДАКШН ЮКРЕЙН». Особливий інтерес на стенді викликали новітні продукти, розроблені R&D ексклюзивно для азотних і карбамідних виробництв. З підвищеною увагою відвідувачі поставилися до котельних високолегованих марок сталей нового покоління: TP347HFG (1.4908), TP304HCu (1.4907) та TP310N (1.4952). “Йдеться про отримання в 2019 році компанією Сентравіс сертифікації «TÜV Nord Systems GmbH & Co. KG» для труб нового покоління, що застосовуються при надкритичних параметрах», – коментує Сергій Богунов, керівник напрямку продажів СЕНТРАВІС СЕЙЛС РУС.

Інші новини