07.11.2019

СЕНТРАВІС на саміті «Енергопостачання та енергоефективність»

Компанія СЕНТРАВІС взяла участь у саміті «Енергопостачання та енергоефективність», який пройшов 29 травня 2019 р. у Москві.

Саміт «Енергопостачання та енергоефективність» щорічно заслужено привертає увагу широкого кола фахівців і експертів енергетичної галузі і являє собою велику подію, яка сприятиме впровадженню інноваційних технологій і обладнання, реалізації перспективних проектів, створенню сприятливих умов для розвитку нових форм взаємовигідної співпраці. Формат проведення дуже зручний, оскільки поєднує в собі бізнес-зустрічі, круглі столи, виставку і конференцію, дозволяючи чергувати наукові лекції, семінари та майстер-класи.

«Було корисно дізнатися тенденції, які спостерігаються у великих гравців енергетичного сектору, – коментує Олексій Кірєєв, генеральний директор СЕНТРАВІС СЕЙЛС РУС.

– Завдяки участі в саміті ми познайомилися з аналітикою ринку, отримали інформацію про перспективи розвитку галузі «з перших рук», зустрілися з технічними експертами енергетичної галузі, представниками наукових і проектних інститутів. Даний саміт представив прекрасну можливість поспілкуватися з існуючими та потенційними клієнтами Компанії ».

Інші новини