07.11.2019

СЕНТРАВІС на виставці “Made in Steel 2019”, Мілан

Представники компанії Centravis взяли участь у 8-й міжнародній виставці "Made in Steel 2019", головному заході металургійної промисловості в Південній Європі, який проходив 14-16 травня в м. Мілан, Італія.

Метою виставки “Made in Steel” є створення універсального майданчика, на якому представникам галузі нержавіючих металів, експертам і професіоналам сталеливарної і металообробної промисловості: виробникам сталі, виробникам обладнання та комплектуючих, сервісним центрам і дистриб’юторам, кінцевим споживачам, – надається можливість ділитися досвідом, знаходити і розвивати ефективні бізнес-контакти. Тема виставки цього року – «Сталева людина. Сталий розвиток та інновації». Цього року фокус обговорень був спрямований на наріжне для сучасного суспільства питання – як зберігати навколишнє середовище і при цьому випускати нові продукти і залишатися конкурентоспроможними.

Для нашої Компанії участь у виставці 2019 року носила не лише  іміджевий характер, а й дозволила провести зустрічі з існуючими, а також потенційними замовниками, досліджувати нові напрямки розвитку продажів. Фердінандо Салсі, директор з продажів представництва в Мілані, підсумував: «Навіть з урахуванням того факту, що виставка не є профільною для наших труб або нержавіючої продукції в цілому, враження залишилися найпозитивніші. Як багато хто говорить, ця виставка про все, що виготовляється/виробляється зі сталі, тут ви зустрінете представників абсолютно всіх індустрій, які мають відношення до цього сегменту промисловості».

Інші новини