16.04.2020

Сентравіс підтримує своїх співробітників в період пандемії

Епідемія показала нам, наскільки ми всі вразливі і як залежні від дбайливого поводження інших. Але крім цього - як спільними діями ми можемо захистити і підтримати один одного. Що ж робить Сентравіс, піклуючись про здоров'я і безпеку своїх співробітників?

Шановні колеги, партери, клієнти!

Епідемія показала нам, наскільки ми всі вразливі і як залежні від дбайливого поводження інших. Але крім цього – як спільними діями ми можемо захистити і підтримати один одного.

Що ж робить Сентравіс, піклуючись про здоров’я і безпеку своїх співробітників?

Радою молоді спільно з профкомом була організована адресна закупівля і доставка продуктових наборів першої необхідності для 68 наших ветеранів-трубників.

Закуплено 24 тис. багаторазових і 17 тис. одноразових захисних масок і 5 тис. рукавичок.

Відстежується стан всіх хворих колег з симптомами ГРВІ (кожен день ведеться моніторинг перебігу захворювання через телефонний зв’язок).

Співробітники забезпечені доступом до актуальної інформації по статусу роботи координаційного штабу; надається інформаційна підтримка, розроблені пам’ятки з профілактики захворювання і алгоритм дій у разі виявлення співробітників з підвищеною температурою.

Для мінімізації ймовірності захворювання співробітників групи ризику (старше 60 років), прийнято рішення по їх вихід на пенсію, оформлення щорічних і безкоштовних відпусток.

Компанія продовжує виконувати свої обов’язки перед працівниками та партнерами. Ми продовжуємо ефективно працювати, щоб не дозволити медичній проблемі стати економічною. Давайте піклуватися один про одного і своє здоров’я!

Інші новини