18.02.2022

«Сентравіс» поставив труби на перший європейський завод з виробництва акумуляторних батарей для електромобілів

Українська компанія відвантажила 30 тонн безшовної труби для будівництва нового заводу, розташованого в Польщі в Сілезському воєводстві.

Проектна потужність виробництва – 340 млн. квадратних метрів сепараторів для літій-іонних батарей. Цього обсягу достатньо для комплектації 300 тис. електрокарів.

Планується, що до середини 2024 року в Польщі буде побудовано ще три заводи з виробництва елементів акумуляторних батарей.

Інвестором проекту є південнокорейська компанія SK IE Technology, яка планує вкласти в нові об’єкти близько 850 млн. євро.

У найближчі кілька років Європейський Союз планує істотно збільшити виробництво акумуляторних батарей та нових електромобілів. Цей план є частиною великого проекту зі зниження викидів CO2 та досягнення кліматичної нейтральності Євросоюзом до 2050 року. Кліматична, або вуглецева, нейтральність означає, що обсяг небезпечних викидів в атмосферу не перевищує можливостей природи поглинути їх.

За словами менеджера регіональних продажів «Сентравіс» Дениса Княженцева, замовлення на поставку безшовних труб пройшло аудит якості третьою стороною та отримало високу оцінку з боку клієнта.

«Для нас це хороша заявка на участь у будівництві решти трьох заводів у Польщі. Але найголовніше – велика честь допомогти у реалізації зеленого проекту, який дозволить європейським виробникам знизити тиск на навколишнє середовище», – наголосив представник «Сентравіс».

Інші новини