29.10.2021

СENTRAVIS пройшов аудит компанії Buhlmann для постачання труб для АЕС Європи

25 та 26 жовтня Centravis успішно пройшов черговий аудит Buhlmann.

Ми були раді вітати представників німецького та французького офісів Buhlmann – Крістофа М. Тірре – старшого менеджера з продажу, Сандру Нойманн – технічного менеджера атомних проектів, Іман Хаддад – технічного менеджера проекту.

Сentravis щорічно проходить аудит на постачальника продукції для АЕС, починаючи з 2019р. Ми постачаємо труби для АЕС Hinkley Point C, Великобританія. З 2020р. вже поставлено 472 тонни, ще планується постачання близько 60 тонн до кінця 2021 року. Труби виробляються за стандартами EN і RCCM.

Метою даного аудиту є перевірка виробництва, а також системи контролю та забезпечення якості вимог до матеріалів, що постачаються для АЕС та відповідність виконання затверджених технологічних процедур.

У Centravis сформовано проєктну команду, до якої входять представники технолого-аналітичних відділів виробництва та служби забезпечення якості.

У ході аудиту відзначено суттєвий прогрес щодо усунення зауважень попередніх аудитів та технічний прогрес Сentravis загалом. Досягненню таких високих результатів Сентравіс допомогли інвестиції у розмірі 1,7 млн. євро в обладнання та модернізацію цехів у 2020 та 2021 роках.

Інші новини