13.11.2020

«Сентравіс» посилює експансію на міжнародних ринках, обсяг виробництва склав 14,92 тис. тонн, – підсумки діяльності компанії за 10 місяців 2020 року

Незважаючи на кризу і глобальне падіння попиту на трубну продукцію, «Сентравіс» в цьому році продовжує зміцнювати свої позиції на світовому ринку. Обсяг виробництва компанії за підсумками 10 місяців 2020 року склав 14,92 тис. тонн.

Українському виробникові безшовних труб вдалося розширити географію поставок і збільшити свою присутність в таких країнах, як Австралія, Японія, Канада, а також в регіонах Близького Сходу і Латинської Америки.
У 2020 році «Сентравіс» почав поставляти пайпінг для трубної обв’язки і з’єднань на проект будівництва нової атомної електростанції Hinkley Point C в Великобританії. Також компанія уклала контракт на поставку труб для печей для британської Bousted International Heaters.
«Ми фокусуємося на виробництві високотехнологічної продукції, багато інвестуємо в нові розробки і наше R & D підрозділ, щоб на крок випереджати конкурентів і пропонувати нашим клієнтам найкращий товар. Це єдиний спосіб конкурувати на світовому ринку, іншого немає, особливо в умовах пандемії і радикального падіння світової економіки – на 4-5% за прогнозами МВФ і Світового банку», – повідомив генеральний директор «Сентравіс» Юрій Атанасов.
За його словами, в 2020 році компанія вже інвестувала понад 1,3 млн євро в модернізацію виробництва..
При виконанні проектних замовлень «Сентравіс» впровадила ряд інноваційних рішень. Наприклад, технологи термічної обробки світлого відпалу мартенситних і мартенсито-феритних марок сталевих труб довжиною до 26 метрів, запустила на ринок нові продукти, які дозволяють знижувати вагу готового виробу на 40%, а це в свою чергу знижує викиди в атмосферу за рахунок меншого споживання палива.
Компанія як і раніше входить в топ-10 світових виробників безшовних нержавіючих труб з основним пулом клієнтів в атомній енергетиці, автомобілебудуванні і приладобудуванні.
Загальний обсяг виробництва «Сентравіс» за підсумками 10 місяців 2020 року склав 14,92 тис. тонн. .
Це на 13% менше, ніж за підсумками аналогічного періоду минулого року. Тим часом, темпи виробництва компанії випереджають середні темпи по галузі.
Нагадаємо, за підсумками січня-серпня 2020 року українські трубні підприємства скоротили виробництво труб на 27% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року – до 539,1 тис. тонн. «За підсумками року ми плануємо вийти на показник виробництва 17,5-17,6 тис. тонн. Це буде менше, ніж в 2019 році, але в такий турбулентний рік наша команда зуміла гідно відповісти на всі глобальні виклики. Часи дуже складні, але цікаві, і ми з оптимізмом дивимося в майбутнє», – підсумував Юрій Атанасов.
«Сентравіс» – один з найбільших світових виробників безшовних нержавіючих труб. Компанія заснована в 2000 році. Виробничі потужності розташовані в м Нікополь (Дніпропетровська область). «Сентравіс» входить в топ-10 світових гравців, поставляє продукцію Thyssenkrupp, BMW, Alstom, Linde, Samsung, Volkswagen і іншим компаніям. На підприємстві працює понад 1 400 співробітників.

Новини в медіа
GMK Center
МинПром

Інші новини