20.12.2019

СЕНТРАВІС взяв участь у виставці SSW в Маастріхті

Компанія Сентравіс взяла участь в одному з ключових галузевих подій ─ виставці Stainless Steel World Conference & Exhibition 2019, яка пройшла в голландському місті Маастрихт з 26 по 28 листопада 2019 р.

Виставка та конференція Stainless Steel World Conference & Exhibition відбулася в просторі MECC в Маастріхті (Нідерланди). У події взяли участь провідні компанії з усього світу. Крім роботи експозиційних стендів у межах заходу пройшли зустрічі експертів та конференції. Цього року захід привернув 280 компаній-учасників та понад 7 000 відвідувачів.

Захід об’єднав фахівців у сфері корозії матеріалів в одному місці в один час, надав чудову нагоду зустрітися виробникам і постачальникам, щоб обговорити всі етапи виробництва матеріалів на виставці та об’єднатися з інженерами, кінцевими користувачами та особами, які приймають рішення в галузі нержавіючої сталі.

«Виставка Stainless Steel World Conference & Exhibition 2019 для нас дуже важлива подія. Це найбільша виставка в нашій індустрії, яка збирає існуючих та потенційних клієнтів, агентів, постачальників заготовки та послуг. Традиційно стенд Сентравіс є найбільш жвавим та відвідуваним. Клієнти цінують дружню, сімейну атмосферу, яку ми прагнемо створити. Ми провели кілька десятків зустрічей з нашими партнерами, обговоривши поточні питання, подальші перспективи співпраці та розвиток ринку в цілому. Багато клієнтів відзначили, що наразі Сентравіс є одним з найбільш надійних постачальників у сегменті безшовних нержавіючих труб в Європі! Незважаючи на складні ринкові умови, клієнти висловили бажання зміцнювати співробітництво з нашою компанією», ─ коментує Микола Розенталь, директор Centravis Sales Germany.

Інші новини