31.01.2020

СЕНТРАВІС запатентував нову технологію термообробки

Державне підприємство «УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ» затвердив видачу патенту нашій Компанії з технології термічної обробки, яка забезпечує підвищений (мінімум на 40% в порівнянні з продукцією наших конкурентів) комплекс механічних властивостей зі збереженням високих пластичних характеристик.

Тим самим, «УКРПАТЕНТ», офіційно підтвердив унікальність розробки, закріпивши за нашою Компанією одноосібне право застосовувати цю технологію.

У чому новизна, які перспективи це відкриває для компанії «СЕНТРАВІС» та яка цінність для наших клієнтів?

1. Розроблена технологія дозволяє виробляти продукцію сортаменту ТВЦ аустенітних марок сталей TP304/304L; TP321; TP316/316L і ін., для сегментів, де застосовуються високі та надвисокі тиски. Зокрема, HPI (High pressure industry) та Автомотів, із забезпеченням мін на 40% підвищений ресурс експлуатації:

2. На ринку безшовних нержавіючих труб для сегментів HPI та Автомотів (у вузлах із застосуванням критичних параметрів тиску) застосовуються істотно більш дорогі матеріали, замінивши які новою розробкою СПЮ, наша компанія має відмінні шанси стати ексклюзивним постачальником продукції для найбільших проектів, істотно наростивши обсяги продажів на стратегічних ринках.

3. Відмінною особливістю матеріалу CPU 304L; CPU 316L; CPU 321 є підвищена міцність та зносостійкість, що дозволяє інженерам використовувати матеріал меншого перерізу, істотно знизивши вагу конструкції готового виробу. Відмінна пластичність нової розробки дозволяє кінцевому споживачу в процесі виготовлення готового виробу застосовувати високі ступені деформації, оптимізувавши, тим самим, свій технологічний процес, що виключено з існуючими на ринку продуктами:

Наступним кроком є реєстрація торгової марки CENTRAVIS 304LTM ; CENTRAVIS 316LTM; CENTRAVIS 321TM.

Інші новини