01.12.2021

Сентравіс запустив освітню онлайн-платформу для навчання співробітників

Головна мета запуску проекту – створення єдиної освітньої екосистеми, за допомогою якої можна безперервно покращувати професійні навички та отримувати нові знання.

Онлайн-платформа отримала назву «Академія Centravis». Вона створена на базі LMS-платформи, розробленої українською компанією SmartExpert.

На кастомізацію онлайн-платформи пішло близько року. За цей час внутрішні тренери «Сентравіс» створили авторські курси та програми для навчання співробітників компанії.

Серед них онлайн-курси з soft та hard skills. Наприклад, як ефективно проводити наради, вирішення проблем у форматі A3, управління конфліктами, професійні онлайн-курси «Дефектоскопія у виробництві нержавіючих труб», «Контроль геометричних параметрів».

«Освітня онлайн-платформа допомагає вирішити три завдання: систематизація та збереження знань, освіта співробітників та адаптація нових членів команди. Якщо раніше потрібно було йти в аудиторії та витрачати час на навчання, то тепер це можна зробити з будь-якої точки світу у зручний час», – пояснює провідний фахівець із забезпечення персоналом «Сентравіс» Олександра Лізогубова.

Компанія планує розвивати єдину освітню екосистему, оскільки бачить у цьому свою конкурентну перевагу.

Зараз на онлайн-платформі доступно 17 навчальних курсів. Найближчим часом кількість курсів та програм збільшуватиметься.

Інші новини