24.05.2022

США оголосили про тимчасове скасування тарифу Розділу 232 на імпорт сталі та алюмінію з України

Міністерство торгівлі США відзначило важливу роль, яку сталеливарні заводи грають під час війни, а також їхню майбутню роль у відновленні країни, і тому тариф Розділу 232 на імпорт сталі та алюмінію з України припиняється Міністерством торгівлі США терміном на один рік.

В Україні кожне 13-те високооплачуване робоче місце створюється у металургії, і ті металургійні підприємства, які не постраждали від активних бойових дій, відновлюють виробництво, а також надають дах та харчування своїм працівникам.
Для Centravis ця ініціатива є дуже важливою, оскільки вона допоможе нам розширити бізнес на ринку США і, таким чином, допомогти компанії повернутися до виробництва. Скасування мит в основному торкнеться продажу напівфабрикатів, тарифні пільги на які не були доступні через наявність конкурентів із США. «Тому основний ефект в обсягах ми очікуємо у сегментах, які використовують холоднодеформовані труби меншого діаметру, таких як теплообмінні та інструментальні», — зазначив Юрій Дінець, керівник відділу продажу в Америці.

Інші новини