07.11.2019

У Сентравіс розроблена технологія виробництва TP316L UG (Urea Grade)

Компанія СЕНТРАВІС успішно завершила роботу по розробці технології виробництва і освоєння товарних холоднодеформованих труб карбамідної марки стали TP316L UG (Urea Grade).

Розроблена технологія дозволяє гарантувати корозійну стійкість труб марки стали TP316L UG (Urea Grade) в 65% азотній кислоті з мінімальною втратою ваги при експлуатації готового виробу завдяки забезпеченню оптимальної і стабільної аустенітної мікроструктури навіть при високих концентраціях кислот.

«Марка сталі TP316L UG (Urea Grade) спроектована і схвалена найбільшими інжиніринговими компаніями для цільового застосування в хімічній промисловості, де від матеріалу вимагається підвищена корозійна стійкість при експлуатації в азотній кислоті. – коментує Андрій Балєв, керівник R & D відділу. – Освоєння даної марки сталі, безумовно, є відмінним шансом для нашої компанії брати участь у великих проектах в сегменті хімічної промисловості».

Додатково до освоєної марки TP316L UG (Urea Grade) R & D разом з виробничими підрозділами до кінця III-го кварталу 2019р. заплановано завершення роботи по розробці технології термічної обробки труб зі стандартних аустенітних марок сталей TP304L і TP316L, яка гарантує забезпечення швидкості корозії на рівні більш легованих і дорогих сплавів і сталей.

Corrosion Rate in boiling HNO3, ASTM A 262, pr. C (Typical values)

* After an advanced heat treatment; corrosion rate for grade TP304L in sensitized condition.
** Duplex (S31803/32205) and Lean Duplex (S32304).

Надання потенційному замовнику можливості вибору матеріалу для конкретного середовища експлуатації дозволить компанії СЕНТРАВІС підвищити конкурентоспроможність і збільшити обсяги продажів в сегменті хімічної промисловості.

Інші новини