08.12.2020

«Ми відчули кризу в меншій мірі», – інтерв’ю керівника регіональних продажів «Сентравіс» Петра Горбаня

В інтерв'ю профільному виданню GMK-Center керівник регіональних продажів компанії «Сентравіс» на ринках Азії, Близького Сходу і Центральної Європи Петро Горбань розповів про динаміку збуту безшовних нержавіючих труб і перспективи цього ринку.

Українське виробництво безшовних нержавіючих труб переживає кризові явища 2020 року помітно легше, ніж багато підприємств сталевій індустрії.
Що входить в десятку найбільших світових виробників цієї продукції компанія «Сентравіс» в нинішньому році змогла розширити географію поставок і наростити присутність в Австралії, Японії, Канаді, в регіонах Близького Сходу і Латинської Америки.
Чому пандемія коронавируса і пов’язані з нею карантинні обмеження в порівняно малій мірі позначилися на бізнесі «Сентравіс», як компанії вдалося пом’якшити вплив обмежувальних заходів при поставках продукції в США, на які обсяги виробництва планується вийти за підсумками 2020 року і який портфель замовлень на наступний рік.
Про це і не тільки – читайте в інтерв’ю Петра Горбаня GMK-Center.
«Сентравіс» – один з найбільших світових виробників безшовних нержавіючих труб. Компанія заснована в 2000 році. Виробничі потужності розташовані в м Нікополь (Дніпропетровська область). «Сентравіс» входить в топ-10 світових гравців, поставляє продукцію Thyssenkrupp, BMW, Alstom, Linde, Samsung, Volkswagen і іншим компаніям. На підприємстві працює понад 1 400 співробітників.

Інші новини