19.09.2023

З життя пішов Василь Атанасов, акціонер та один з засновників компанії “Сентравіс”

З невимовним болем у серці та глибоким смутком повідомляємо, що вчора пішов з життя Василь Радіонович Атанасов, акціонер та один з засновників компанії "Сентравіс".

Все своє життя Василь Радіонович присвятив Нікопольському Південнотрубному заводу, його розвитку і процвітанню. Він пройшов шлях від підручного вальцювальника до старшого майстра, займався науковою діяльністю у Всесоюзному науково-дослідному інституті трубної промисловості та посідав керуючі посади у створеному родинному бізнесі. Свою любов улюбленій справі він передав синам і онукам, створивши цілу сімейну династію. Завдяки вагомому внеску цієї видатної людини в трубну галузь України ми маємо честь працювати на одному з найкращих високотехнологічних виробництв у світі.

Він був щирою, доброю людиною, яку поважали та любили всі колеги, яким пощастило з ним працювати в одній команді в різні роки. Він був підтримкою та опорою для своєї родини, мудрим наставником та ідейним натхненником своїх близьких. Пишаємося, що мали змогу працювати та знати Василя Радіоновича особисто. Щирі співчуття сім’ї Атанасових та всій родині Сентравіс, яка сьогодні в скорботі.

Світла пам’ять!

Інші новини