Програми фонду

Компанія успішно реалізує програму соціальних інвестицій, спрямованих на розвиток економічного і культурного потенціалу Нікополя та Дніпропетровського регіону.

СЕНТРАВІС фінансує соціальні програми за чотирма ключовими напрямками:

  • сучасна освіта молоді
  • підтримка соціально незахищених груп
  • зміцнення матеріально-технічної бази медичних закладів
  • корпоративне волонтерство
10 000 000 грн

Загальний обсяг інвестицій, спрямованих на соціальний і культурний розвиток регіону присутності компанії з 2008 по 2018 рр

Підготовка молодих фахівців

«Моя професія - моя гордість»

Про затребуваність робітничих професій багато років поспіль говорять представники всіх рівнів і напрямків бізнесу. Підготовка молодих фахівців робітничих професій в даний час стала особливо важливою. Професійно-технічна освіта в країні повинна бути прив’язана до потреб регіону, потреб бізнесу та інвестицій – адже між ними існує максимально тісний взаємозв’язок.

Соціальне партнерство Компанії з Національною Металургійною Академією, Нікопольським технікумом, Нікопольським центром професійного навчання стало ефективною платформою для підготовки кваліфікованих фахівців в сфері металургійної промисловості, знайшло реальний зв’язок з економічними та соціальними інститутами і, в першу чергу, з роботодавцями. В рамках цього проекту в даних закладах були створені навчальні аудиторії та майстерні з підготовки робітників та інженерно-технічних професій. Всі аудиторії обладнані сучасною комп’ютерною технікою та забезпечені програмами для навчання даним професіям.

Адресна допомога медичним закладам

«Від лікарні до лікарні»

Щорічно, ось вже протягом десяти років свого існування, СЕНТРАВІС інвестує кошти в розвиток медичних установ Нікополя. Тільки для міських лікарень і амбулаторій щороку закуповується діагностичної апаратури і обладнання на суму 600 тисяч гривень. З початку 2016 року в 4-ій міській лікарні створено реабілітаційний центр з біговою доріжкою, фізіотерапевтичним обладнанням, придбано лабораторне обладнання.

Працівники Нікопольського міського центру первинної медико-санітарної допомоги також отримують подарунки від СЕНТРАВІС. Дуже важливе і потрібне лабораторне обладнання, деструктори і ваги для малюків, яких так не вистачає сімейним амбулаторіям міста.

Особлива увага приділяється пологовому будинку та дитячій міській лікарні. Їх набір необхідного обладнання поповнився за допомогою нашої Компанії. Ми закупили кисневий концентратор, офтальмоскоп, пульсоксиметр, фетальний монітор, доплер, шприцевий насос, електронні ваги для новонароджених.

1-а міська лікарня отримала необхідне обладнання для операційної, реанімації та лабораторії: відсмоктувач медичний, світильник операційний, наметовий монітор, мікроскоп і центрифугу лабораторну.

Обласній лікарні ім. Мечникова та військовому госпіталю, які приймають поранених із зони АТО, були придбані кисневий концентратор, апарат ШВЛ, нейростимулятор Стімуплекс, генератор, інфузомати, багатофункціональні ліжка, запасні частини до ШВЛ.

«Корпоративне волонтерство»

Турбота про дітей-сиріт, дітей, які перебувають під опікою, та дітей з особливими потребами – займає одне з ключових місць в рамках соціальної відповідальності Компанії. В цьому напрямку стали традиційними привітання діток зі святом Дня Святого Миколая, де 350 маленьких нікопольчан із задоволенням дивляться казку і отримують солодкі подарунки, а волонтери підприємства радують, додатково відвідуючи вдома, ще до 100 діточок із соціально незахищених верств населення.

Щорічні поїздки в цирк Дніпра і Запоріжжя з відвідуванням кафе – справжня подія для дітей з особливими потребами, які навчаються на дому. Це унікальна можливість поспілкуватися з однолітками та зануритися в світ прекрасного.

Соціальна відповідальність Компанії в регіоні присутності з кожним роком стає все більше. І ми щиро впевнені в тому, що рухаємося в правильному напрямку, і запрошуємо всіх бажаючих стати частиною нашої волонтерської команди!

Забота о детях-сиротах