Благодійність

Благодійність

Благодійний фонд «Сентравіс» заснований в 2008 р. і є неприбутковою організацією.

War in Ukraine

Centravis, following the outbreak of war on February 24, 2022, continues to expand its operations as the war continues, putting the safety and future well-being of the country’s 7.5 million children in grave danger.

1.5 million children have left their homes in Ukraine… Approximately one child has become a refugee every second since the beginning of the war.

How Centravis helps children in Ukraine.

Centravis’s humanitarian work in Ukraine is focused on meeting the most urgent needs for security, health care, safe water and food, protection, and protecting children’s rights and long-term wellbeing.

Centravis is urgently delivering essential medicines, obstetric kits, surgical kits and other life-saving supplies to medical facilities where women have been giving birth in makeshift basement bunkers since the start of the war. Centravis provides housing and necessities for life to IDPs from Mariupol. Provides food, hygiene products, provides educational courses to children who are left without homes and parents.

400 children who were left without parents were taken out of Mariupol and now are in a boarding school with the support of Centravis. Centravis purchases food, hygiene products, provides medical equipment and medicines, helps with resettlement, and provides physical and psychological rehabilitation.

Centravis urgently needs financial support as the situation for children and families continues to deteriorate. Children are deeply traumatized by the violence around them. We must protect all children in Ukraine. Now. They need peace.

war-in-Ukraine

On April 14th a charitable evening will be held in Milan. Fundraising will go to help 200 families from Mariupol, Kharkov and other occupied cities, who now live in Nikopol.

Each day a quantity of forced migrant becomes bigger. Humanitarian needs are multiplying by the hour as the fighting continues.

With all our hearts we ask you to support our charitable activities. You can join our fundraising and donate:

BENEFICIARY: CENTRAVIS CHARITABLE FOUNDATION, TRUBNIKIV Str., 56 53201, Nikopol, UKRAINE

EUR IBAN: UA283057490000002600430192003

BENFICIARY’S BANK:JSC BANK CREDIT DNEPR, Ukraine, Kyiv city
S.W.I.F.T.: CRDEUA2N
CORRESPONDENT BANK: COMMERZBANK AG,FRANKFURT AM MAIN, GERMANY
S.W.I.F.T.: COBADEFF

 

Війна в Україні

Centravis після початку війни 24 лютого 2022 року продовжує розширювати масштаби операцій з надання надзвичайної допомоги, оскільки війна триває, наражаючи на серйозну небезпеку життя та майбутнє благополуччя 7,5 мільйонів дітей країни.

Півтора мільйони дітей залишили свої будинки в Україні… Приблизно одна дитина стає біженцем щосекунди з початку війни.

Як Centravis допомагає дітям в Україні

Гуманітарна діяльність Centravis в Україні зосереджена на задоволенні найнагальніших невідкладних потреб у безпеці, охороні здоров’я, безпечній воді та харчуванні, захисті, а також захисті прав дітей та довгострокового благополуччя.

Centravis терміново доставляє основні ліки, акушерські набори, хірургічні набори та інші життєво необхідні предмети до медичних закладів, де з початку війни жінки народжують у імпровізованих бункерах. Centravis надає житло та необхідне для життя переселенцям з Маріуполя. Забезпечує продуктами, засобами гігієни, надає освітні курси дітям, які залишилися без будинків та батьків.

400 дітей, які залишилися без батьків, вивезені з Маріуполя і зараз перебувають в інтернаті за підтримки Centravis. Centravis закуповує продукти харчування, засоби гігієни, надає медичне обладнання та ліки, допомагає з розселенням, забезпечує фізичну та психологічну реабілітацію.

Centravis терміново потребує фінансової підтримки, оскільки ситуація для дітей та сімей продовжує погіршуватися. Діти отримують глибоку травму від навколишнього насильства. Ми маємо захистити всіх дітей в Україні. Зараз. Їм потрібний мир.

Основні напрямки діяльності

Підтримка соціально незахищених верств населення – надання всебічної допомоги та організація дозвілля дітей з обмеженими можливостями, дітей сиріт, дітей, які перебувають під опікою та дітей, сім’ї яких потрапили в складні життєві ситуації.

Адресна допомога охороні здоров’я – зміцнення і розширення матеріально-технічної бази медичних установ регіону у придбанні діагностичного та лікувального обладнання.

Впровадження інноваційних технологій в сфері освіти – створення комп’ютерних і мультимедійних центрів в навчальних закладах міста та області.

Розвиток професійно-технічного навчання – створення профільних аудиторій з підготовки кваліфікованих фахівців робітничих професій та інженерно-технічного персоналу в спеціалізованих середніх і вищих навчальних закладах міста та області (НЦПО, Металургійний технікум НМетАУ, НМетАУ).

Принципи діяльності

Прозорість

Найвищі стандарти інформаційної відкритості проектів і діяльності Фонду на всіх етапах – від затвердження програми на рік до її покрокової реалізації та підведення підсумків.

Ефективність

Прагнення отримувати максимально можливий соціальний ефект від вкладених сил і засобів, об’єднання своїх і партнерських зусиль.

Професіоналізм

Професійна експертиза, професійне виконання та професійна координація роботи Фонду на кожному з етапів.

Результативність

Чітке виконання затверджених програм з урахуванням фінансування і завчасно узгоджених термінів реалізації.

Цінності

Небайдужість – почути, зрозуміти і допомогти.

Ми небайдужі до проблем і болю людей, а також до бажання розвиватися у молоді, яка прагне працювати в металургійній галузі. Ми бачимо проблеми, складності та сфери, які потребують особливої уваги, і вважаємо своїм завданням зробити внесок у їх вирішення, намагаючись робити більше, ніж від нас очікують.

Довіра – практикувати відкритість, відповідальність, повагу.

Для нас важлива атмосфера довіри і поваги в організації і при співробітництві з усіма зацікавленими особами. Ми прагнемо бути людьми з високим ступенем персональної відповідальності. Ми відкриті – один для одного, для суспільства, для нових ідей, для партнерства.

Розвиток – починати з себе, вкладаючи в розвиток суспільства.

Ми постійно розвиваємося особистісно та професійно, щоб глибоко розбиратися і знаходити ефективні рішення, які дозволять зробити вагомий внесок у розвиток суспільства.

Компетентність – бути професіоналами у своїй сфері.

У своїй роботі ми використовуємо професійний підхід до вирішення завдань, використовуючи кращий досвід, накопичений в Україні та за кордоном.

Ми здатні бачити і усувати як слідства, так і причини проблем. Ми працюємо, щоб приносити максимальну користь суспільству.

Адреса

Благодійний фонд «Сентравіс» м. Нікополь, Дніпропетровська обл., пр. Трубників, 56

Директор: Бойко Надежда Викторовна

(067) 622 49 92 nboyko@centravis.com.ua

Реквізити:

Код ЗКПО 26141548 р/р 2600430192003 в ПАТ Банк «Кредит Дніпро», м. Київ МФО 305749

Документи
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!

Підтримайте українців. Бойкот російських та білоруських товарів! Підтримайте українців. Бойкот російських та білоруських товарів! Підтримайте українців. Бойкот російських та білоруських товарів! Підтримайте українців. Бойкот російських та білоруських товарів! Підтримайте українців. Бойкот російських та білоруських товарів! Підтримайте українців. Бойкот російських та білоруських товарів!