Гаряча Лінія

Політика СЕНТРАВІС вимагає дотримання всіх законів, правил і правозастосовних актів, які регулюють питання запобігання хабарництва та корупції у всіх сферах нашої діяльності.

Для компанії є пріоритетним дотримання високих етичних стандартів на всіх рівнях.

Якщо Вам відомо про порушення в галузі охорони праці та навколишнього середовища, неналежну поведінку, дискримінацію та корупцію, просимо повідомити про це на Гарячу Лінію.

Повідомлення може бути анонімним.

СЕНТРАВІС не допускає переслідування щодо особи, яка повідомила про порушення закону або положень Антикорупційного кодексу. Кожен співробітник, який, на його думку піддається переслідуванню, може повідомити про це безпосередньому керівнику, на Гарячу Лінію або в службу Внутрішнього аудиту.

  Гаряча Лінія: Hot-line@centravis.com 0-800-300-366 телефон з автовідповідачем (дзвінки безкоштовні в межах України)
  close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
  Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
  ✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
  🔹 Президент України
  Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
  Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
  Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
  🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
  Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
  Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
  🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
  ✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
  ✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
  ✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
  https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
  Будьте з Україною!

  Підтримайте українців. Бойкот російських та білоруських товарів! Підтримайте українців. Бойкот російських та білоруських товарів! Підтримайте українців. Бойкот російських та білоруських товарів! Підтримайте українців. Бойкот російських та білоруських товарів! Підтримайте українців. Бойкот російських та білоруських товарів! Підтримайте українців. Бойкот російських та білоруських товарів!