CЕНТРАВІС

Понад 70 років в індустрії.

Сентравіс є провідним глобальним постачальником високоякісних рішень у сегменті безшовних нержавіючих труб.

Об'єм продажу

3e

місце в ЕС

9е

місце в світі

Виробничий майданчик Компанії ПрАТ «СЕНТРАВІС ПРОДАКШН ЮКРЕЙН», одне з найбільших в Європі спеціалізованих підприємств з виробництва безшовних нержавіючих труб, об’єднує трубопресовий та трубоволочильний цехи, які до 2000 року були частиною «Нікопольського Південнотрубного заводу» (НПТЗ), у минулому найбільшого промислового комплексу з виробництва безшовних труб.

Трубопресовий цех

Продуктовий портфель

Продуктовий портфель Сентравіс включає більше 1000 типорозмірів труб із понад 100 видів корозійностійких і жароміцних марок сталі в 8-ми сегментах.

100+

Міжнародні стандарти, які підтримуються, включаючи ГОСТ та ТУ, що прийняті в СНД, та такі західні стандарти, як ASTM, DIN, NF, UNI та ін.

1000+

типорозмірів труб

Структура портфеля

36%

Труби загального призначення

19%

Труби для механічної обробки

14%

Теплообміні труби

10%

Інструментальні труби

8%

Труби для автомобільної промисловості

6%

Котельні труби

4%

Труби для печей

3%

Труби для АЕС

Необхідно відзначити, що і в роботі із замовниками, які існують і при освоєнні нових ринків та розширення клієнтської бази СЕНТРАВІС активно співпрацює як зі складівниками та кінцевими споживачами нержавіючої трубної продукції, так і з EPC-компаніями, що спеціалізуються на проектному бізнесі, приділяючи увагу, в першу чергу, якості продукції, що поставляється, та дотриманню прийнятих зобов’язань.

100+

Міжнародні стандарти, які підтримуються, включаючи ГОСТ та ТУ, що прийняті в СНД, та такі західні стандарти, як ASTM, DIN, NF, UNI та ін.

1000+

типорозмірів труб

Структура продажів

Сентравіс поставляє свою продукцію в усі ключові регіони світу через розгалужену мережу торгових представництв у Україні, Узбекистані, Німеччині, Швейцарії, Італії та США, а також через мережу торгових агентів в інших частинах світу, таких як Бразилія, Близький Схід, Корея, Австралія та інші.

Географія поставок

70

країн

Всього географія поставок Компанії охоплює 70 країн. Вигідне географічне розташування в поєднанні з розвиненим сортаментом та західними стандартами ведення бізнесу, дозволили СЕНТРАВІС зайняти унікальну позицію на світовому ринку безшовних нержавіючих труб. Майже 76% продукції реалізується в країнах Євросоюзу, тоді як інші припадають на ринок СНД, Північної Америки та решту світу.

Багато років поспіль СЕНТРАВІС є провідним постачальником безшовних нержавіючих труб для АЕС та ТЕС у СНД. В поточному році в портфелі компанії 4 комплекти парогенераторних труб під замовлення клієнтів для проектів АЕС по всьому світу. Крім того, СЕНТРАВІС бере участь у тендері на поставку додаткових комплектів для покриття потреб  виробників у цьому та наступному році. Не менш активно в цьому напрямку компанія співпрацює і з європейськими партнерами. СЕНТРАВІС поставляв продукцію для таких відомих атомних проектів, як будівництво атомної електростанції потужністю 1650 МВт у м. Фламанвіль (Франція) та реалізації проекту Реактора «Жюль Хоровіц» у іншому французькому місті Кадараш. Компанія також досягла значних успіхів у поставках інструментальних труб для відомих європейських автомобільних брендів.

Крім енергетики та автомобілебудування, продукція СЕНТРАВІС широко застосовується в авіа- та суднобудуванні, хімічній та нафтохімічній промисловості, машинобудуванні, нафтогазовій галузі, кольоровій металургії, харчовій промисловості та в інших індустріях.

76%

Євросоюз

13%

Північна Америка

9%

Решта країн

2%

СНД

close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!

Підтримайте українців. Бойкот російських та білоруських товарів! Підтримайте українців. Бойкот російських та білоруських товарів! Підтримайте українців. Бойкот російських та білоруських товарів! Підтримайте українців. Бойкот російських та білоруських товарів! Підтримайте українців. Бойкот російських та білоруських товарів! Підтримайте українців. Бойкот російських та білоруських товарів!