Стратегія

У мажах стратегії розвитку бізнесу 2007-2017 СЕНТРАВІС активно інвестував у нове обладнання та виробничі потужності.

В результаті модернізації СЕНТРАВІС істотно розширив сортамент продукції, як за марками сталі, так і за розмірами, в результаті чого став найбільшим у СНД постачальником безшовних нержавіючих труб до країн ЄС. Послідовна бізнес-стратегія дозволила Компанії закласти міцний фундамент для зростання у напрямку продуктів з високою доданою вартістю.

$130 млн

інвестицій у сучасне обладнання та технології

В умовах високої конкуренції з боку західних та східних виробників, а також потреб клієнтів, які постійно ускладнюються, СЕНТРАВІС керуючись стратегією 2018-2022, робить акцент на розвитку продажів продуктів з високою доданою вартістю, виробничих та організаційних процесах, які дозволяють запропонувати клієнтам унікальні рішення.

Стратегія 2018—2022: розвиток продажів продуктів з високою доданою вартістю, розширення ринків збуту та розвиток технології та процесів

Розвиток продажів продуктів з високою доданою вартістю

СЕНТРАВІС продовжує освоювати нові високотехнологічні види труб з додатковими вимогами по точності, геометрії, довжині та обробці поверхні. Йдеться перш за все про продукт для таких індустрій як нафта та газ, автомобільна промисловість, хімія та нафтохімія, атомна та теплова енергетика. Індустрії, які пред’являють підвищені вимоги не тільки до продукту, а й до процесу виробництва та контролю кінцевого результату. В активі Компанії ряд додаткових послуг для різних індустрій, а саме порізка, свердління, інша механічна обробка патрубків для клієнтів автомобільної промисловості, виробництво U-образних труб для виробників теплообмінного обладнання, пропонування оптимальних технічних рішень виходячи з індивідуальних вимог кожного конкретного клієнта. Стратегічним пріоритетом розвитку продажів буде збільшення в портфелі частки продуктів з високою доданою вартістю через пропонування оптимальних технічних рішень, а також розвиток взаємовигідних відносин з кінцевими споживачами.

Розширення ринків збуту

СЕНТРАВІС має намір у найближчому майбутньому зберегти свою присутність на стратегічних ринках Європи, збільшити обсяги поставок до Північної Америки, Азії та на Близький Схід, повернути лідируючі позиції на внутрішньому ринку України. Основними інструментами для досягнення поставлених цілей є: підтримка стратегічного партнерства з клієнтами з дистрибуції, подальший розвиток проектного бізнесу, отримання пріоритетних сертифікацій та схвалень від кінцевих замовників і вдосконалення системи обслуговування клієнтів.

У частині проектного бізнесу компанія досягла чималих успіхів, наростивши проектний бізнес у 8 разів за останні кілька років. В портфелі СЕНТРАВІС великі проекти в атомній та автомобілебудівній промисловості. СЕНТРАВІС має статус схваленого постачальника від усіх найбільших гравців у нафтохімічній, енергетичній та аерокосмічній галузях. Збудувавши сучасну систему обслуговування клієнтів, СЕНТРАВІС фокусується на скороченні термінів виконання та відвантаження замовлень.

Розвиток технології та процесів. Побудова організації майбутнього

Не менш важливим завданням на найближчі кілька років є оптимізація та стабілізація виробничого процесу: зниження собівартості продукції на тлі зростання якісних показників та продуктивності ключового персоналу. В середньостроковій перспективі Компанія має намір нарощувати обсяги виробництва, приділяючи особливу увагу отриманню віддачі від інвестицій в гаряче виробництво та розвитку спеціалізації і виробничих потужностей холодного виробництва.

На сьогоднішній день у СЕНТРАВІС повноцінно функціонують міжнародні системи фінансової звітності, оплати праці, періодичної оцінки та мотивації працівників, а також система інтегрованого управління ресурсами підприємства на базі ERP SAP.
Компанія розпочала реалізацію системного проекту зі створення організації майбутнього, в основі якої закладено самоврядування. Це комплексна платформа, завдяки якій у довгостроковій перспективі буде реалізована трансформація СЕНТРАВІС у глобальне, конкурентоспроможне підприємство, з ефективними бізнес-процесами, стабільно високою якістю продукції, мінімальними ризиками та оптимальними витратами на всіх етапах виробничого процесу.

close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!

Підтримайте українців. Бойкот російських та білоруських товарів! Підтримайте українців. Бойкот російських та білоруських товарів! Підтримайте українців. Бойкот російських та білоруських товарів! Підтримайте українців. Бойкот російських та білоруських товарів! Підтримайте українців. Бойкот російських та білоруських товарів! Підтримайте українців. Бойкот російських та білоруських товарів!