07.10.2020

Як Сентравіс протистоїть поширенню COVID-19?

Що робить Сентравіс, щоб наша компанія стала найбезпечнішою локацією в Нікополі?

– Координаційний штаб з протидії поширення вірусу працює в режимі щоденних онлайн зустрічей.
– Введено строгий масковий режим, недотримання якого веде до дисциплінарної відповідальності (з наказом ознайомитися можна тут).
– Розроблена пам’ятка для керівників, якщо у підлеглого підтвердили COVID-19 (ознайомитися можна тут).
– Розроблена загальна пам’ятка з актуальними правилами і карантинними заходами (ознайомитися можна тут).
– Всі, кому дозволяють посадові обов’язки, працюють з дому. Для випадків, коли дистанційна робота неможлива, розроблені гнучкі графіки знаходження колег в офісі / закритих приміщеннях для мінімізації фізичних контактів.
– Проводимо робочі зустрічі, використовуючи онлайн-технології.
– Важливі зустрічі проводяться очно тільки за умови дотримання маскового режиму і соціальної дистанції в 1,5 метра.
– Проводимо регулярний моніторинг самопочуття співробітників (медпрацівники проводять щоденний вимір температури за допомогою безконтактних термометрів).
– Не допускаємо на роботу колег з підвищеною температурою (вони направляються до сімейного лікаря; в разі, якщо такого лікаря немає, звернутися можна до лікаря-координатора страхової компанії по тел. 067 214 00 03 або 050 119 01 40).
– Уточнюємо інформацію щодо укладення декларацій співробітниками з сімейними лікарями.
– Працівники забезпечені медичною страховкою, яка дозволяє отримати допомогу і консультацію як можна швидше. Дякуємо нашим партнерам СК «Інго» за багаторічний успішний досвід співпраці і підтримки.
– Стежимо за дотриманням дистанції в 1,5 метра між колегами.
– Відмовилися від контактних способів вітання.
– Миємо та дезінфікуємо руки спецзасобами (якщо вам потрібні контакти, наша служба закупівель вам допоможе).
– Встановлено рециркуляційні знезаражувальні лампи в місцях загального користування.
– Забезпечуємо захисними масками і рукавичками (за потребою) (якщо вам потрібні контакти, наша служба закупівель вам допоможе).
– Обробляємо контактні поверхні дезінфікуючими засобами.
– Доставка наших працівників на роботу і додому здійснюється корпоративним транспортом, в якому регулярно проводиться санітарна обробка.
– В їдальнях забезпечена шахова розсадження людей за обіднім столом не більше 1 особи, зроблена розмітка черги.
– Для емоційної допомоги рекомендуємо звернутися до психолога, який двічі в місяць приймає в ТВЦ і ТПЦ, а також скористатися безкоштовною платформою «Розкажи мені» (https://tellme.com.ua/).
– Регулярно інформуємо персонал про заходи профілактики та ситуації з поширенням хвороби. Офіційні джерела, використовувані в комунікаціях: moz.gov.ua , www.who.int , covid19.com.ua
– У період пандемії було виділено 1,5 млн. грн. на підтримку охорони здоров’я Нікополя і Дніпра через закупівлю необхідного медичного обладнання.

Компанія продовжує виконувати свої обов’язки перед працівниками та партнерами. Ми продовжуємо ефективно працювати, щоб не дозволити медичну проблему стати економічною. Давайте піклуватися один про одного і своє здоров’я!

Інші новини