Дата розміщення тендеру

07.04.2023

Компанія ПрАТ «СЕНТРАВІС ПРОДАКШН ЮКРЕЙН» шукає перевізника для роботи на внутрішньозаводському майданчику за адресою: м.Нікополь, пр. Трубників, 56.

Замовник торгівПрАТ «СЕНТРАВІС ПРОДАКШН ЮКРЕЙН»

53201, м. Нікополь, Дніпропетровської обл. пр-т Трубників 56

Інформація про закупівлю робіт та послуг

Найменування Кількість
Потрібно три 20-ти тонника з боковою загрузкою та зі з’ємними стойками для переміщення готових та передільних труб, та авто вантажопід’ємністю до 5 тон (ЗИЛ, або трактор з боковим, верхнім та заднім завантаженням) для перевезення матеріалів та запасів, у тому числі кислот. 2 авто потрібно з почасовою оплатою, а одне авто потрібне на цілодобову роботу (кілька водіїв). На сьогоднішній день авто з цілодобовим графіком не потрібно, але є перспектива на цілодобове обслуговування за нашою вимогою.
Авто повинно мати можливість заїжджати у ворота висотою 3500 мм
Транспортний засіб має документ підтверджує проходження технічного огляду (в наявності талон проходження технічного огляду транспортного засобу)
Технічний стан покришок транспортного засобу відповідає безпечному здійсненню вантажних перевезень (відсутні зовнішні ушкодження - порізи, опуклості (шишки), порушення цілісності протектора, корду покришки). Глибина протектора шин не повинна бути меншою за мінімальну, встановленої нормативними актами про державний технічний огляд і технічний контроль на дорозі.
Технічний стан випускного колектора забезпечує безпечне перебування транспортного засобу всередині виробничого приміщення (система вихлопу відпрацьованих газів знаходиться в справному стані, не димить)
На транспортному засобі відсутні підтікання (витік) паливно-мастильних матеріалів (масло)
Гальмівна система транспортного засобу справна, відсутні підтікання гальмової рідини
Система освітлення і світлової сигналізації транспортного засобу знаходяться в справному стані (габаритні, стоянкові вогні, ближнє світло фар, аварійна сигналізація)
Звукова сигналізація транспортного засобу перебуває в справному стані (звуковий сигнал)
Транспортний засіб укомплектовано аптечкою, вогнегасником, світловідбиваючим жилетом, аварійним знаком і т.п.
Транспортний засіб забезпечено пристроями противідкотів для забезпечення безпечного проведення вантажно-розвантажувальних робіт
Операції з проведення вантажно-розвантажувальних робіт проводяться з дотриманням всіх вимог безпеки до даного виду робіт
Скло в кабіні авто повинні бути цілі і чисті
Ремонт транспортних засобів на території Замовника заборонений.
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!

Підтримайте українців. Бойкот російських та білоруських товарів! Підтримайте українців. Бойкот російських та білоруських товарів! Підтримайте українців. Бойкот російських та білоруських товарів! Підтримайте українців. Бойкот російських та білоруських товарів! Підтримайте українців. Бойкот російських та білоруських товарів! Підтримайте українців. Бойкот російських та білоруських товарів!